Foorumid
SEKS
- Küsi nõu
- Suhted
- Varia
- Voodimured
- Voodirõõmud
Foorumi esileht

SEKS > Suhted
 

keeruline kooselu
Autor: Helen
Aeg: 09:35 20.12.2005

Tulemas tõeliselt pikk ja väsitav kokkuvõte ühest kooselust.Kel olnud samu olukordi või vähegi viitsimist miskit tarka seepele kosta,võix läbi lugeda.Olexin vastukaja eest tänulik. Mehega koos eland 7 aastat(2last ka), nüüd tundub, et lõhe me vahel lausa kuristik.Ise arvan, et probleemid algasid ammu varem, kui lootsin teda muuta, ex armastasin ka kohutavalt, kuid takkajärgi mõeldes oli suhe alguses liiga klammerdunud.Ja küllap tahtsin liialt, et asjad minu ootuste järgi käivad-me polnud ses osas ühte meelt.Igatahes sain tihti haiget ja kannatasin, üritasin talle selgex teha, et mul valus on. Ühel hetkel sai lihtsalt kõrini ta lubadustest ja sellest, et ma magada ei saa ja et mind piinas, kui tema kuskil pidutses.Käis klõpsatus ning suutsingi elada edasi külma kõhuga--kahjux kadusid ka kõik tunded tema vastu.Minu elu sai aga uue kvaliteedi, sest hakkasin end oma nahas paremini tundma, oma väärtust hindama, elama enda, mitte tema elu, olema ise, sõltumata teistest õnnelik. Voodieluga pole ma temaga tihti rahul olnud, sest kinnise loomuga, nagu ta on, ei räägi ta neil teemadel ega taha minupoolseid ideid kuulda võtta.Harrastab kord nädalas(minu jaox seda pagana vähe)"maha ja taha" stiili.Ma muidugi kohandusin ja sain oma orgasmi, kuigi tihti jäi midagi ikka puudu. Temaga üldse raske suhelda, võtab kaitsepositsiooni ja lahmib niisama, pärast "vestlust" olen läbi nagu tappasaanud.(psühholoogi abist on ta kindlalt keeldunud- ütleb, et talle pole seda vaja, mingu ma ise) Nüüdsex olukord selline--juba kolm kuud pole mingit voodielu ega muud me vahel-elame nagu toanaabrid, saame hästi läbi ja oleme pealtnäha õnnelik perekond.Tavarutiin, omad kohustused, oma käigud ja kui juhtub, et koos kuhugi välja läheme, on sõnatud pinged me vahel nii suured, et ma olen lausa krampis ta kõrval. Ma ei teagi õieti, mix koos oleme, ehk olime varem koos vaid seetõttu, et mina koguaeg suhte nimel rabelesin ja nüüd enam ei suuda/jõua.Ehk on siiski veel turvaline nii endal kui lastel,sest lastele on ta suurepärane isa.Ehk usun, et miskit võib muutuda paremax, sest kõikidel paaridel olnud halbu aegu. Kuidagi kohutavalt keeruline on.... Hea, et sain seda lugu kellegagi jagada,kuigi see koht pole võibolla kõige õigem...
RE: keeruline kooselu
Autor: sille
Aeg: 11:09 24.12.2005

Laste pärast ei tasu ennast ka matta ja elada elu, mis Sind ei rahulda.Kui teine poole sind ei mõista,siis järelikult pole midagi päästa ega loota.Oled noor ja leiaksid oma õnne,mida väärid.Mehel on võib-olla kõrvalsuhe kui ta sinuga seksist on loobund.Aeg edasi ja sina murdud üha enam ja mille nimel.Mõtle hästi järele, kas on mõtet sul üksi rabeleda kooselu säilimise nimel.
RE: keeruline kooselu
Autor: anonymus
Aeg: 17:59 01.01.2006

Akki motled sexile liiga palju ega pane tahele seda mida muud mees sinu jaoks teeb, kui ta ikka kogu aeg tool on ja pere rahulolu parast muretseb armastab ta sind ikka. Voi kui kingib midagi jne. Akki hakkad temas midagi muud hindama kui sexi ja sinule tahelepanu pooramist. nt kuidas lastega kaitub ine. Kui aga ei siis on midagi lahti. Saad selle aru kallistusest sest tihti on see erootilisem kui miski muu. Jalgi marke...
RE: keeruline kooselu
Autor: preester :P
Aeg: 13:10 03.01.2006

statistika näitab, et enamus paare, kelle vahel pole ammu olnud seksuaalvahekorda, need lähevad kindlalt varem või hiljem lahku (õnnelikud on need, kellel närvid vastu peavad :P )
RE: keeruline kooselu
Autor: üx tüdruk
Aeg: 22:31 16.01.2008

Tuttav lugu, ise elan umbes samasugust elu. Ainult et kui teie teete seda voodivärki korra nädalas, siis meil on see korra kuus. Kord kuus tuleb mees mu magamistuppa minu kõrvale(siis kui kepinälg peale tuleb), ülejäänud aja vahib arvutist pornot, või veedab aega suures toas teleka ees. Paratamatult haakn iseenast süüdistama. Antidepressandid, rahustid.. nende najal püüan vastu pidada. Enesehinnang on alla nulli, nutan tihti, ega oska olukorraga toime tulla. Arvan nii, et tuleb üks päev kui asjale tuleb lihtsalt lõpp teha!
RE: keeruline kooselu
Autor: Jan
Aeg: 23:03 27.03.2008

Mis oskan kosta? Sama probleem,ainult et vastupidi! Mingi võimalus peab ju olema? Kirjuta!
RE: keeruline kooselu
Autor: keegi
Aeg: 15:55 06.11.2008

kallid murelise kui te ei ole oma eluga rahul ja mees on kah siga siis ei ole teha muud kui ise enda elu paremaks, ega keegi teine seda ise muutma ei tule, minge välja kohtuge inimestega, leidke sõpru andke mehele põhjust olla armukade ja siis on näha kas ta armastab või mitte ja kui ei siis pole ju mõtet koos olla! kedagi ei saa sundida ja väljend "laste pärast" ei ole lahendus, see rikub ka laste elu, see et lapse ei räägi ei tähenda et nad ei teaks!!! Ise olen mees!
RE: keeruline kooselu
Autor: tiiu talu tytreke
Aeg: 00:29 15.12.2008

Ohhh,k6ik see ootamine pole tänu väärt ja elu ju lyhike.Minu soovitus on-Pyydke rääkida oma m6tetest,unistustest,soovidest ja kuulake hästi,mida teine pool unistab,soovib,m6tleb.Rääkige asjad selgeks solvangute ja syydistusteta.Pange "kirja",mida elult ootate ja millest loobute,mida olete v6imeline ise muutma,ilma teise käest saamata.SEX ON TÄHTIS.Abielu sexita on kui rong vileta.Olla abielus ja otsida sexi kodust väljas-teeb elu keeruliseks ja pinged suuremaks.
 

vasta teemale
nimi:
e-mail:
teema:vali siit tutvumiskuulutused

veebikaamerad armastusluuletused seksikoolveebikaamerad
seksijutud seksipildid horoskoop
Küsitlus
Millised tissid sulle meeldivad?
pisikesed
keskmised
suured
hiigelsuured
igasugused


Vaata tulemusi