Pornovideod
Luuletused
SMS flirt
Horoskoop
Seksihoroskoop
Naljad
Veebikaamerad
Armukalkulaator
Voodirõõmud
Voodimured
Tutvus
Naine-meest
Mees-naist
Naine-naist
Mees-meest
Paarid
Varia
Lisa kuulutus
Seksijutud
Seksikool
KKK
Kontakt
Esilehele

tussuland.com » horoskoop

Tänase päeva horoskoop: 05. detsember, 2023

Jäär (21. märts - 20. aprill)
Tänu oma otsustavusele saate nüüd üle nii mõnestki takerduma jäänud probleemist. Tunnete uut energiat eneses ja soovi hakata tegelema mõne uue hobiga.

Sõnn (21. aprill - 20. ma)
Võimaluse korral püüa oma kulutusi piirata. Sest kui praegu liialt laristad, võib hiljem puudus kätte tulla. See ei kehti mitte ainult raha, vaid ka muude ressursside kohta.

Kaksikud (21. mai - 21. juuni)
Nüüd suureneb teie vajadus avaliku tunnustuse järele. Püüate endast jätta võimalikult hea ja professionaalse mulje. Vältige siiski üle pingutamist.

Vähk (22. juuni - 22. juuli)
Tänast päeva iseloomustavad lünklik mõttelaad, kergemeelsus ja tuulepäisus. Olge ettevaatlik oma isikliku varaga, oht varaste ohvriks saada.

Lõvi (23. juuli - 22. august)
Mida paindlikum sa praegu oled, seda soodsamalt asjad sinu jaoks kujunevad. Kui püüad iga hinna eest tõestada, et sinul on õigus ja teised eksivad, ei tule sellest midagi head. Püüa hoiduda teisi kritiseerimast ja anna kõiges endast parim.

Neitsi (23. august - 22. september)
Su ülemus elab praegu unistuste maailma. Sa ei pea tema veidra ideega kaasa minema. Kui otsustad, et see ei sobi, siis põhjenda oma keeldumist majanduslikult: asi oleks lihtsalt ebaefektiivne.

Kaalud (23. september - 23. oktoober)
Võta natuke vabamalt – elus on ka muud peale rutiinsete kohustuste. Oska ise vaheldust oma päeva tuua. Kui otsid, siis leiad. Uute suhete loomiseks pole täna kõige parem aeg.

Skorpion (24. oktoober - 22. november)
Peaksite täna suuremat tähelepanu pöörama oma isiklikele vajadustele ja soovidele. Ärge laske teistel enesele liiga palju ettekirjutusi teha!

Ambur (23. november - 21. detsember)
Olmeprobleemid võivad viia su viimasegi uneraasu. Nendele kõigest hingest lahendust otsides tunned ennast lausa geeniusena.

Kaljukits (22. detsember - 20. jaanuar)
Oled suuteline sõpru nende probleemide lahendamisel aitama ning neile kasulikku nõu andma. Samas tunduvad sulle su enda mured lausa tinarasked. Tinapanemine selle vastu kahjuks ei aita.

Veevalaja (21. jaanuar - 18. veebruar)
Action on see, mida sa täna vajad. Vajad emotsionaalset laengut. Kui see vähegi võimalik on, siis tee midagi niisugust, mis sulle sellist laengut pakub. Olgu selleks siis spordivõistlus, kinoskäik või mis iganes.

Kalad (19. veebruar - 20. märts)
Tunned end tõenäoliselt vägagi hästi, kuid vaata ette. Kolleegiga võib tekkida arusaamatus, millel võivad olla kaugeleulatuvad tagajärjed. Tüli tekib hetkega, kuid selle tagajärgede heastamine võib võtta kuid. Ole parem kena ja viisakas.


Uus horoskoop homme.

vali siit tutvumiskuulutused

veebikaamerad armastusluuletused seksikoolveebikaamerad
seksijutud seksipildid horoskoop
Küsitlus
Millised tissid sulle meeldivad?
pisikesed
keskmised
suured
hiigelsuured
igasugused


Vaata tulemusi