Pornovideod
Luuletused
SMS flirt
Horoskoop
Seksihoroskoop
Naljad
Veebikaamerad
Armukalkulaator
Voodirõõmud
Voodimured
Tutvus
Naine-meest
Mees-naist
Naine-naist
Mees-meest
Paarid
Varia
Lisa kuulutus
Seksijutud
Seksikool
KKK
Kontakt
Esilehele

tussuland.com » korduma kippuvad küsimused

tussuland.com on meelelahutusportaal vanematele kui 18 aastat. Kui Sul tekib küsimusi seoses tussuland.comiga, siis loe läbi alljärgnev:
* Küsimus: Kui kasutan tussu-net-i SMS-teenust, siis kas jääb mobiiliarvele kuidagi näha midagi seoses tussuland.com-iga?
Vastus: Ei jää. Telefoniarves kajastub tussuland.comi kasutamine nii: Lõhisõnumiteenus Mobi. (Mobi on meie SMS-teenuse vahendaja ning Mobil on sadu teenuseid. Kui Sulle on tähtis privaatsus, siis võid olla kindel, et keegi ei saa teada, et sa just tussuland.com'i SMS-teenuseid kasutanud oled).


* Küsimus: Kuidas sõnumit saata? Milline mobiiltelefon peab olema? Millises võrgus teenus töötab?
Vastus: Kõik meie SMS-teenuses algavad märksõnaga TL. Sellele järgneb teenuse nimi. Kuidas täpselt mingile teenusele SMS-i saata, näed lähemalt teenuse juurest. Näiteks SMS-horoskoobi tellimiseks näeb sõnum välja nii: TL HOROSKOOP jäär. Suur- ja väiketähtedel ei ole vahet. Telefon peab võimaldama saata SMS-e, nii et sobib iga mobiiltelefon. Sõnumeid saad saata igast võrgust ja kõnekaartidega. Vihje: kui sul on raskusi oma miinimumarve täissaamisega, kasuta meie SMS-teenuseid :-)


* Küsimus: Kas veebikaamera tüdrukutega on võimalik kohtuda?
Vastus: üldiselt mitte. Mõelge ise, kui iga päev tahab nendega kohtuda 10 meest, siis kuidas neil jääks üldse aega siin strippamiseks? Kuid iga tüdrukuga on võimalik suhelda, ning kui räägid ta pehmeks, siis on kõik võimalik.


* Küsimus: Kirjutasin valmis toreda seksijutu/naljaloo ning tahaksin seda ka teistele läbi tussuland.com-i lugeda anda, kuidas toimida?
Vastus: Saada see meile, ning meie riputame selle üles. Võid saata selle meile kontaktvormi abil või e-postiga. E-postiga saatmiseks kliki siia.


* Küsimus: Miks peab osade tussulandi teenuste jaoks saatma SMS-i?
Vastus: SMS on kiireim viis saada parool veebikaamerate vaatamiseks, tutvusmikuulutuste andmete saamiseks ning ka muude huvitavate teenuste kasutamiseks.

* Küsimus: Kuidas SMS-i saata?
Vastus: Kõik meie SMS-teenused algavad tähekombinatsiooniga TL (lühend TussuLand-ist). Sellele järgneb teenuse nimi (näiteks veebikaamerate vaatamiseks pead SMS-i sisuks kirjutama TL WEBCAM ja saatma selle numbrile 13018).


* Küsimus: Kas tussuland.com-i saab panna reklaambannereid?
Vastus: Jah. Kui on soovi, saab osta reklaambanneri tussuland.com-i keskkonda. Samuti võime ka bannerivahetust teha. Vaata lähemalt siit, või võta ühendust siit.
Kui sul on ettepanekuid, Küsimusi või soovid lihtsalt arvamust avaldada, kliki siia.

vali siit tutvumiskuulutused

veebikaamerad armastusluuletused seksikoolveebikaamerad
seksijutud seksipildid horoskoop
Küsitlus
Millised tissid sulle meeldivad?
pisikesed
keskmised
suured
hiigelsuured
igasugused


Vaata tulemusi