Pime öö, väljast ei kosta ühtegi heli. Toas on meeldivalt hämar, kardinad on ette tõmmatud ja avatud aknast voogab sisse värsket õhku. Palav. Kõrvaltoast kostab vaikset muusikat, mille rütm on rahustava toimega. On selline tunne, et aeg on peatunud ja maailmas oleme ainult meie kaks - sina ja mina.

Sa heidad aeglaselt voodisse pikali, käed üle pea heidetud. Näen, kuidas su silmad pimedas hiilgavad, oled alasti, su keha justkui kiirgab valgust - õrna ja ebamaist, pisut tontlikku... Sa vaatad mind ja ootad. Su hoiakus on alandlikkust ja õrnust, sead ennast mugavamalt sisse - jalad pisut laiali, põlved kõverdatud. Mõned tasased liigutused ja järsku oled juskui kivistunud.

Silitan kätega su keha, hellitan sind kõikjalt - jalataldadest põlveõnnaldeni, puudutan reite sisekülgi... Olen väga õrn, sa peaaegu ei tunnegi mu käte puudutust. Kuid mina kuulen su katkendliku hingamist ja see erutab mind kuratlikult.

Mu hellitused muutuvad jõulisemaks, nendes on tõeline power, ma peaaegu küünistan su puusi... Üks käsi peatub jalgevahel, teine pigistab rinda Sa kergitad ennast ja suudled mind kirgükult - pured mu huuli ja paljastad oma erutuse. Ma pidurdan su hoogu ja võtan välja nöörid. Need on piisavalt pehmed, et su õrna nahka mitte vigastada, ja piisavalt tugevad, et ohjeldada lõõmavat keha. Kõigepealt seon kinni ühe käe ja seejärel teise, jälgides su näoilmet. Su silmades hõõgub kirg - ebamaine nagu kosmose avarus, nagu igavik. Sa võid ennast voodis vabalt liigutada, kuid ma tunnen ,et oled täielikult minu võimuses, ja see muudab su minu jaoks veelgi ihaldatavamaks.

Hellitan sind jällegi tasakesi, asetan pea su jalgade vahele... Tunnen, kuidas sa värised. Limpsin keelega su avaust, teen pausi, vaatan sulle silma ja limpsin uuesti. Seejärel alustan ringidega, kasvatades kiirust... Tunnen, kuidas sa selles keerises hullud, ja lükkan keele sügavamale...

Jätkan käega ja keelega, imen su kivikõva nibu. Rahuldus on valu piirimail, su hääl on lausa kriiskav, keha sirutub mu käe poole, kui ma pisutki eemaldun. Muudan tempot ja silitan sind jällegi väga õrnalt, surun su rahutu keha voodile ning alustan hullutamist.

Su käed on endiselt seotud, nöörid on nahka lõikunud, sa ootan orgasmi saabumist, kuid ma jätkan su piinamist. Lasen sul peaaegu pilvedesse tõusta ja surun siis maa peale tagasi.

Öö tundub lõputu - sa oled kaotanud aja- ja kohataju, keha on kattunud higiga. Sa erutud aina rohkem, silmades on hullumeelne läige.... Järgmisel kõrghetkel lõikan nöörid läbi ja tungin su kehasse. Toimub justkui tuumaplahvatus, mõne sekundi pärast saame korraga orgasmi, mu seljale jäävad mälestuseks su küünte ja - ja mu huuled on puretud Surume end tugevasti teineteise vastu.

Väljas koidab...