Mu elu kõige piinlikum moment saabus, kui ema sattus mulle peale voodis, tema püksikestepaar minu nägu katmas. Kuid, nagu hiljem selgus, oli see ka üks parimaid asju, mis minuga juhtunud.

Mu ema on alati olnud mu elu armastus. Olen alati jumaldanud temaga koos olemist. Tal on väga seksikas keha, suured, tihedad, tugevad rinnad, tõeliselt vormikad tuharad, pehmed reied, ilusad põlved ja sulnid kannad. Ma teadsin, et pelgast tema keha nägemisest või vähimastki puudutusest piisab, et mu riist läheks kõvaks ja pakitsevaks.

Kui ma alustasin masturbeerimisega, veetsin nii mõnegi tunni uneledes ema ilusast kehast ja sellest, mida sellega teha sooviksin. Muidugi arvasin ma, et see jääb alatiseks vaid unistuseks.

Ülalmainitud intsident püksikestega leidis aset maikuus mu viimasel keskkooliaastal. Selleks ajaks olin ma keppinud mitmete tüdrukutega, kuid ema oli endiselt mu unistuste kuninganna. Üheks mu suurimaks õnnistuseks oli näha vilksatamas ta aluspükse kui ta juhtus seelikut kandma.

Ning ühel päeval kui olin panemas midagi riidekorvi, märkasin seal ema püksikesi. Võtsin nad õhinal välja ja nuusutasin neid. Mind erutas tugev naiselõhn mida tundsin pükste jalgevahepiirkonnas. Pistsin nad taskusse viisin oma tuppa, kus ma hoidsin pükse oma näol, samal ajal pihku pekstes.

Mul sai kombeks need omale pähe tõmmata, nii, et jalgevahe jäi täpselt mu nina ja suu kohale ja sain hingata sisse joovastavat vitumahlade aroomi. Juhtus aga, et ühel maiõhtul olin ma nii väsinud, et ei jõudnudki lõpule oma pihkupeksmisega, vaid vajusin sügavasse unne, püksid peas. Hommikul kell pool seitse pistis ema pea ukse vahelt sisse, et mind kooliminekuks äratada. Võid kujutleda tema imestust, kui ta leidis mind eest magamas nägu kaetud tema valgete nailonpüksikestega! “Armas jumal,” hüüatas ta, “mida teed sa minu pükstega?” Ma ärkasin kiiruga ja haarasin õhukesest kangast, üritades pükse oma peast ära saada. Ema suured pruunid silmad vaatasid mind, tulvil shokeeritud imestust. Kogelesin midagi arusaamatut ja tulin lõpuks välja vabandusega, et need sattusid vist pesus mu padjapüüri sisse...

Pakkusin vist üsna koomilist vaatepilti, üritades niimoodi ennast välja keerutada, sest äkitselt hakkas ema naerma. “Anna parem alla,” ütles ta, “ära parem proovigi ennast siit välja vabandada. Pane ennast kooliminekuks valmis ja räägime sellest hiljem.” Ning ta väljus. Kogu meie ühise hommikusöögi ajal koos vanema õega vältisin ma tema pilku ja jooksin majast nii kiiresti kui jalad kandsid.

Siiski ei saanud ma olla tähele panemata, et mu piinlikkus talle lõbu pakkus. Sel õhtul läks isa koosolekule ja mu õel oli kohtamine. Ma olin otsustanud, et on parem kui lasen samuti jalga, kuid ema ütles, et on midagi, millest peame omavahel rääkima. Kui õde oli läinud, istus ema mu kõrvale diivanile ja küsis: “Mida see pükste peas kandmine siis pidi tähendama?” Mul ei olnud sellele veel vastust ja nii ma siis istusin ja nihelesin ebamugavust tundes. “No selleks peab ju miski põhjus olema,“ jätkas ema, “kas pükste peas hoidmine pakub sulle naudingut?” Ta nõudis, et ma vastaks ja nii ma siis möönsin, et jah. “Kas ükskõik millised püksid?”. “Ei, ainult sinu,” pomisesin vastuseks. “Kas sa eelistaksid puhtaid?” küsis ta. Vastuseks raputasin pead. “Näed siis, me ju edeneme oma vestlusega,” ütles ema naerdes. “Need vist meeldivad sulle osaliselt lõhna tõttu, kas pole?” Ma tegin kahetseva grimassi ja võtsin ka selle noruspäi omaks. “Ma tean, et sa masturbeerid,” ütles ema, “ja sellest pole midagi”. “Kui sa seda ei teeks, siis oleks põhjust muretsemiseks. Kas püksikestest on selle tegevuse juures abi?” Tunnistasin, et on. “Kas sa mõtled ainult püksikeste peale, või on asi hoopis selles, mida need tavaliselt katavad?”

Järeldasin, et olin omadega nii sees, et ka täielik ülestunnistus ei saaks enam asju hullemaks teha, seega, kuradile, miks mitte juba kõik ära rääkida nii nagu on. “Olgu siis.., ema, sa oled minu arvates seksikaim naine terves maailmas. ma mõtlen alati sinu ee... keha peale ja, ee... asjadest mida sinuga teeksin. Ma jumaldan su pükste lõhna ja unistan sellest et, m.. saaksin ee... panna sinna kuhu su püksid käivad. Ema naeris kõrgelt ja närviliselt ja tõusis püsti, et kõndides edasi kõnelda.

“No ma ei lootnud, et sa kõik nii kiiresti üles tunnistaksid, aga ma olen rõõmus, et sa nii tegid. Kas sa arvad, et ma ei teadnud, kuidas sa minust mõtled? Ma ju märkan, kuidas sa mind kogu aeg vaatad, piilud, kui ma riideid vahetan, ja kiikad mu seeliku alla. Ma ju märkan seda paisu su pükstes kui sa mu läheduses oled.” “Oh, ema, ma poleks uskunud, et sa seda kõike tähele paned.” “Ära ole rumal, sa ei pea vabandama. Minu vanuses on väga meelitav, kui sinusugune noor täkk minusuguse veetleva olevat leiab. See meeldib mulle.” Ema istus mu kõrvale ja võttis mul käest kinni. “Räägi mulle, mis sa minust fantaseerinud oled.” Ma olin hämmingus. “Aga ema, ma ei saa ju sellest rääkida!” Ema päästis valla itsituse, tüdrukulikuma heli, mida seni temalt kuulnud olin. “Miks mitte?”, küsis ta. “Palun, anna mulle vähemalt vihjegi.”

Kuni ma kõhklesin, tõusis ta äkitselt, tõstis üles oma kleidi, ja enne kui sain aru, mis toimub, tõmbas jalast oma püksid, näidates mulle välgatust tumedast häbemest ja valgetest reitest. “Näed, ” ütles ta mulle oma pükse ulatades, “ma olen neid terve päeva kandnud ja meie vestlusel mõtlemine on mind märjaks ajanud, seega nad tõenäoliselt lõhnavad hästi - pane nad oma näole, võta välja oma riist ja räägi mulle, mida sa mõtled, samal ajal kui pihku peksad.” Milline kummaline olukord! Ma ei suutnud liikuda. Kuid taas kord haaras ema ohjad enda kätte. Ta võttis püksid jalast ja asetas need mu pähe nii, et jalgevahe jäi mu näole ja võisin jalgeavadest välja näha.

Tal oli õigus - suurepärane aroom oli tugevam, kui kunagi enne. Siis, minu suureks imestuseks, avas ta mu püksiluku ja tõi lagedale mu kivikõva riista. Läks hulk aega ja kohmitsemist, kuid lõpuks seisis see tema ees. Ema nõudmisel võtsin ma oma paisunud riista paremasse kätte ja hakkasin hõõruma. “Olgu, “ütlesin, “vaatan oma imelist seksikat ema, kes on just võtnud jalast püksid, minu jaoks, ja isegi vilksamisi näidanud oma ilusat häbet. Ma hingan sisse tema vitu lõhna-parimat lõhna maailmas. Mõtlen sellele, et hetk tagasi puudutasid ta sõrmed mu riista, ta puudutas mind päriselt! Nüüd mõtlen sellele, et ta tõstab üles kleidi ja laseb mul vittu vaadata. Ja avab oma pluusinööbid ja võtab ära rinnahoidja ning näitab oma suuri, tugevaid, tihedaid rindu.”

Aeglaselt avas ema pluusinööbid ja libistas selle seljast. Ta avas oma rinnahoidja ja ta suured rinnad pääsesid uhkelt valla, nibud kõvad ja kikkis. Ta avas oma kleidi ja võttis selle kiirustamata seljast. Ja nii ta seisis, imeliselt seksikas, minu vaadata esimest korda. See oli parem, kui olin kunagi unistada julgenud. “Millest sa nüüd mõtled?“ küsis ema keelega üle huulte libistades. “Mõtlen, et see fantastiliselt kaunis naine, minu armas kallis ema, võtab oma kätte mu riista, laseb mul pigistada rindu ja mängida vituga nii kuis ma tahan.” Ema sirutas välja oma käe, ja kui ma olin lasknud lahti oma tuksleva riista, sulges oma jahedad sõrmed selle ümber.

Nuuksatades rebisin püksid oma näolt ja sukeldusin ta häbeme suunas, peatselt leides oma suu ja nina surutuna tihedalt vastu seda pilu, mis andis pükstele nii hea lõhna. Vaikselt häälitsedes avas ema oma jalad ja lubas mul uputada näo sügavale tema jalgevahesse. Lakkusin paisunud niiskeid huuli, siis paotasin need sõrmedega ja lakkusin teda. Asetasin ühe käe ta rinnale ja haarasin nii paljust siledast pehmest ihust kui vaid sain. Mängisin nibuga, seda suuremaks ja kõvaks pigistades, muljudes. Ema hakkas oigama ja vittu mu näo vastu suruma. Ta haaras mul peast ja tõmbas enda vastu nii tugevalt, et sain vaevu hingata. Ta puusad liikusid kiiremini, mu palavikuline keel tungis sügavamale tema vittu . Ja ema tuli, metsikult värisedes ja rappudes. Siis jäi ta raskelt hingeldades lamama, õnnelik naeratus näol. Tõusin ja paotasin ta jalad, tõstes ühe diivanile ja teise põrandale. Ning ta lamas mind oodates, avatuna, tema ilus karvane häbe mulle julgelt otsa vaatamas. Laskusin aeglaselt ta pehmete kreemjate reite vahele. Ema võttis mu riista mõlemasse kätte ja juhtis mind endasse. Suur ja punane riista pea tegi oma teed ema sisemusse ja ma lükkasin end aeglaselt märga libedasse pehmusesse, vaatasin oma suurt riista sentimeeterhaaval punsunud huulte vahele tungimas.

Viimaks olid meie karvased kubemed vastakuti, mu suur riist venitamas tema vittu viimase piirini, uuristades teed tema kehasse. Kummardusin ja surusin oma suu vastu tema oma. Ta paotas oma huuled ja meie keeled lakkusid üksteist. Hoidsin ühe käega tema tuharast ja tõmbasin teda enda poole, teise käega pigistasin ta rindasid. Liigutasin oma õnnelikku riista ema vitus, algul meelega aeglaselt, tunnetades igat mõnutoovat hõõrduvat sentimeetrit temas.

Üritasin kaua vastu pidada, kuid peatselt teadsin, et pean talle näitama, et armastav poeg suudab teda tõeliselt jõuliselt keppida. Hakkasin suruma kiiremini ja tugevamini, iga tõukega end järjest sügavamale rammides. Ema hakkas oigama ja halama, hammustama mu keelt ja suud. Ta liigutas o ma puusi vastu mu tõugetele, sama hoogsalt, sama kirglikult. Tundsin läheneva orgasmi põletust oma kubemes ja liigutasin ennast üha kiiremini, ohkimise ja mõnu oiete saatel temasse tungides. Ema hõõrus oma puusi vastu minu omi ja keppis kogu jõust. Ning siis ma purskusin temasse, ta jäigastus ja värises uues metsikus orgasmis, meie ühises joovastuses.

Milline meeletu tunne! Miski ei suuda iial võistelda selle tundega, kui mu riist on purskumas ema ahnesse armsasse vittu, ta ise oigamas õnnelikus orgasmideliiriumis minu all. Ja see oli alles algus. Räägiksin sulle rõõmuga veel kõigest keppimisest ja lakkumisest, mis minu ja ema vahel sest ajast toimunud on. Seda on kestnud seitse aastat, ma olen lõpetanud ülikooli ja mul on kõrge hästimakstud ametipost. Mulle kuulub oma korter, ja seal me ka valdavalt emaga kepime. Aeg-ajalt toon ma koju seksimiseks mõne tüdruku, kuid ma ei ole leidnud sellist, kes suudaks asendada mu ema. Kui ma ka peaksin abielluma, teab ema siiski kindlalt, et kepiksin teda regulaarselt veel palju aastaid. Ta leiab selle olevat suurepärase. Nii ka mina! Selleks puhuks, kui ma olen üksi, on mul terve kollektsioon ema püksikesi, lõhnastatud tema häbeme aroomiga- need on mulle seltsiks, kuni tema, kes ta neid püksikesi kandis, saabub minu juurde järgmiseks armuvahekorraks.