Samm nr 1: keha nagu lõunamaa-reisil

Kas pole nii, et olles kodust kaugel, lõõmava päikese käes, juuksed soojas rannikutuules lehvimas ja silmad erutavatest pilkudest sähvimas, tunneme end alati kuidagi eriti seksikana? Kuid tegelikult pole selles "süüdi" mitte ainult eksootiline ümbrus või pruunikspäevitunud seksikad mehed. Minnes lõunasse puhkama, näeme me enne seda enamasti ka kõvasti vaeva, et seal tavalisest parem välja näha. Kui sa aga näed hea välja, siis ka tunned ennast enesekindla ja seksikana ning mis kõige parem – sellisena mitte ainult ei näe, vaid ka tajuvad sind kõik teised.

Ameerikas 500 naise seas läbiviidud uurimus näitas, et 30 %-l vastanutest suurenes kohe pärast treenima hakkamist sugutung, 60 % kogesid pärast treeningprogrammi alustamist lihtsalt suuremat seksuaalset rahuldust.

Tegutse: et tunda ennast sama seksikana nagu puhkusel, külasta regulaarselt solaariumi, hoia suviselt korras oma juukseid ja küüsi ning lõpuks - tee trenni. Kui sa ei viitsi ennast spordiklubisse vedada, siis pole ka hullu. Lihaseid treenida saab ka palju seksikamalt...

Et pinguldada kõhulihaseid, proovi järgmist misjönäriasendi varianti: las su partner olla võimalikult kõrgel sinu kohal, toetudes kätele, sina aga tõsta seejuures oma alakeha nii, et jõuda temani ning enne tagasi alla laskumist suudle teda või hammusta kergelt ta rinnanibusid..Korda 3 korda 10 "harjutuse" kaupa, kuid ära igaks juhuks kordi kõva häälega loe...; seejärel aga mine oma tagumiku treenimise juurde – keera oma mees ümber ja istu talle kaksiratsa peale, kuid ära pane peenist sisse! Selle asemel kasuta oma tuharalihaseid, et libistada oma kliitorit üles-alla mööda peenist.

Lõpuks, kui ta on orgasmini jõudmas, sisesta tema peenis ja proovi "Pompoir"’i. Lihtsalt tõmba vaheldumisi kokku ja lase lõdvaks oma vaagnapõhja lihased – need, mida kasutad pissimise ajal voolu peatamiseks – tee seda pulsseerivas tempos kuni jõuad orgasmini. Õigesti tehes ei toimu sel ajal mingisugust välist liigutamist. Kuigi Pompoiri õppimine võtab aega, suurendavad selle tulemused naudingut nii sinu kui ka sinu partneri jaoks – lisaks põletab üks aktiivne tund magamistoas ligikaudu 250 kalorit.

Samm nr 2: söö ennast seksikaks

Veel üheks põhjuseks, miks me end puhkusel olles seksikamalt tunneme, on vaieldamatult eksootilised toidud. Miks mitte proovida neid koduski?

Tegutse: valmista ise "erutav" õhtusöök, kuid pea meeles, et selle puhul kehtib lihtne tõde - less is more ehk mida rohkem sööte, seda laisemad olete pärast voodis..

Meestele meeldib vaadata, kuidas naised söövad, et teha selle põhjal järeldusi selle kohta, kuidas see naine suudleb ja armatseb. Niisiis alusta näppudega söödavate toitudega, nagu nt spargel: kasta see kastme sisse ja söö seda võrgutavalt, säilitades oma mehega silmsidet – nii annad sa talle teada, mis teda pärast ees ootab.. Pearoaks vali krevetid küüslaugukastmes ( väike vihje: neid saab Tallinnas Mandarinist!).

Magustoiduks sobivad hästi mahlased marjad-puuviljad. Proovi määrida enda keha poolekslõigatud maasikatega ja lase oma mehel end puhtaks lakkuda.. Pärast maasikate söömist maitseb ka tema paremini, sest puuviljade söömine teeb sperma magusamaks!

Ära unusta ka jäätist. Kasuta mahlajäätist – vea seda aeglaselt mööda oma erogeenseid punkte, et su mees peaks sulanud jäätise sama teed mööda ära lakkuma... Kuum keel ja külm jäätis vaheldumisi tekitavad sinus kindlasti mõnuvärinaid.

Samm nr 3: mida sa loed?

Kindel see, et eksootilisel puhkusel olles ei loe sa teaduslikke tekste või turundus- ja juhtimisalaseid raamatuid a? la "kuidas ennast ja oma kaupa paremini müüa". Sa loed hoopis seksikaid armastusromaane, mis ärgitavad sinu fantaasiat ja mõjuvad põhimõtteliselt kui pehme pornograafia.

Tegutse: las sinu öökapiraamatuks saab midagi mahlasemat, kui tavaliselt – nt Linda Sonntagi "Suurepärased seksitehnikad" või sama autori "Öökapi kamasuutra", Anne Hooperi "Kamasuutra" või "Seksimängud". Kui leiad raamatust midagi sellist, mida tõeliselt tahaksid proovida, juhata oma mees selle juurde. Samuti ära keela endale hariva meelelahutuse vahele ka labaseid kireromaane lugemast ja vahel ka mehhiko seriaale vaatamast – mis sest, et nad on kohati elukauged ja naiivsed, kuumad kired panevad ka sinu fantaasia pärast väsitavat tööpäeva paremini tööle.

Samm nr 4: ole tema armuke, mitte koduperenaine

Üheks asjaks, mis võib su armuelule ääretult halvasti mõjuda, on kõikejõudvaks koduperenaiseks olemine. Kui sina mitte ainult ei tee süüa, korista, pese nõusid ja pesu, vaid ka viid prügi välja, jalutad koeraga ja käid poes, siis ei ole kõik korras. Su mees on harjunud mugava positsiooniga, et sina teed tema jaoks kõik ära. Kuid nii ei jää sul aega ei enda ega tema jaoks. Võta kätte ja jaga kodutööd omavahel ära.

Tegutse: ole vahelduseks seksikas mitte-perenaine. Su mees on harjunud, et koju tulles leiab ta su köögis askeldamast? Järgmine kord, kui tuled koju varem, mõnule aroomivannis, pane selga oma kõige seksikam pesu ja mine voodisse. Teel magamistuppa jäta aga juhtnöörid oma kallimale: "mine kööki -> võta sealt pudel veini ja kaks pokaali -> võta riided seljast " jne, kuni ta jõuabki sinu juurde, vajalikud asjad käes, ootust täis.

Samm nr 5: kirglik rannasessioon

Kas mäletad veel klassiõhtute ajast küsimust: mida võtaksid kaasa üksikule saarele? Mõtle sellele nüüd: kaamera, mehe, siidist sarongi, bikiinid ja päevituskreemi?

Tegutse: seo sarongiga kinni oma mehe silmad, siis seo ta käed kokku oma bikiinide abil. Alusta tema õrritamist peenikeste päevituskreemi joonte vedamisega tema kehale. Masseeri kreem aeglaselt sisse, alustades jalgadest ja liikudes järjest ülespoole. Kui sa oled selle lõpetanud, vabasta ta ja lase tal vaadata... Nüüd võite kasutada ka oma kaamerat – et teha selliseid pilte, nagu teeksite muidu ainult puhkusel. Ja sinu sarongi saab ta veel nii mitmelgi moel ära kasutada... näiteks sinu kliitori stimuleerimiseks. Sule vaid silmad ja kujutle, et oled Kanaaridel...