Kas sa tahaksid teada, mida mõtleb parajasti sinu kõrval töösse süvenenud kolleeg, soovitavalt vastassoost? Äkki fantaseerib ta just sinust, paarist käeraudadest ning ohjeldamatust armumängust…?
See, et inimesed ka keset kiiret argipäeva seksile mõtlevad, on fakt. Taanis korraldatud uuringu põhjal fantaseerib peaaegu iga teine taanlane seksist mõne töökaaslasega, vahendab taani ajaleht Ekstrabladet. Lisaks selgus, et vähemalt iga kolmas mees teeb oma unistused ka praktikas teoks.

Uuringufirma Webpol korraldatud küsitlusest võttis osa üle poole tuhande noore inimese. Millised olid levinumad fantaasiad?

Seks mitmekesi

Mitme inimesega koos vallatlemisest unistavad paljud, eks ole see ühtlasi üks levinumaid fantaasiaid nii meeste kui naiste hulgas. Samas on unistamisest kaugemale ehk tegudeni jõudnud vaid napilt iga kümnes.

Oraalseks

Ka oraalseks on üks vägagi populaarne fantaasia, eriti meeste ringkonnas. Erinevalt eelmisest viiakse see fantaasia sagedasti ka ellu. Naised on tegelikult tihti valmis oma kallimale sedasorti naudingut pakkuma, isegi kui nad ise suurt vastu ei saa.

Seks vannitoas

Veel üks armastatud fantaasia: seks vannis - küsitletud meeste hulgas kõige populaarsem fantaasia. Õnneks ka praktikas üsna lihtsalt teostatavaid armumängu mooduseid.

Romantika

Naiste hulgas kõige populaarsemaks osutus romantiline seks. Kuna ka meestel otseselt selle vastu midagi ei ole, võib öelda, et tegelikkuses seda ikka ette tuleb.

Mänguasjad

Seksimänguasjadest eriti palju fantaseerima ei kiputa, kuigi kasutavad neid suhteliselt asjatundlikult mõlema soo esindajad.

Vana hea misjonär

Vaatamata mitmetele peas keerlevatele fantaasiatele ei ole vana hea misjonäriasend sugugi out. Loomulikult ei kuulu see kõige populaarsemate fantaasiate hulka, kuid iga neljanda mehe ja naise jaoks on see kindlasti üks ihaldusväärsetest armupoosidest.