Kuula teda

Kui sa võtad tal hea meelega suhu, siis ära unusta seda, mis samal ajal ta peas toimub. Sa pead tähele panema iga ohet ja häält, mis ta samal ajal teeb, nii saad aru mis talle meeldib ning saad tegevust korrata. Mida paremini te üksteist mõistate, seda mugavamalt te end tunnete.

Võta kontroll enda kätte

Paljusid inimesi ajab mõte suhuvõtmisest oksele. Isegi kui suguelund on puhas nagu vile, vaevab osasid naisi kartus, et äkki mees unustab end ära ja lärtsatab portsu väärtuslikku kraami naisele suhu. Selleks ära lase tal enda peenist sulle ise suhu ajada, vaid võta sellest ise sõrmedega kinni, võta kontroll enda kätte, nii saad enda suu ise ära võtta millal vaja.

Võta aega hingamiseks

Suhuvõtmine pole vastupidamistest. Hinga täpselt siis kui selleks vajadust tunned. Sel ajal kui sina võtad aega hingetõmbeks, saab tema mõelda kui vapustav sa oled!

Munandid

Kui sinu mehe peenis on mootor, siis munandid on käigukangiks. Õrnalt tema munandite mudimine suurendab seksuaalset mõnu ning intensiivistavad ta orgasmi.

Täielik kontroll

Isegi kui ta on jõudnud sinna punkti, kus enam end tagasi hoida ei saa, ära tunne endal kohustust lasta mehel sulle suhu lõpetada. See on sinu ja ainult sinu otsus ning sa pole kohustatud tegema midagi, mis sulle ei meeldi. Kui sulle meeldib neelata, siis on see ka aktsepteeritav. Pajud on valinud sellise meetodi, et lasevad mehel endal suu lõpetada ja sülitavad selle siis välja. Välja sülitamist saab ka seksikamalt teha, näiteks see mehele sensuaalselt kõhu peale niristada.

Kasuta oma suud

See, mis suhuvõtmise ajal toimub on täiesti sinu teha. Mõned naise kasutavad suhuvõtmisel üksnes oma huuli, teised on jälle keelega osavad, kolmandad kombineerivad eelnevaid meetodeid. Tea, et pole olemas mingit kindlat standardit, tee nii kuidas sulle endale mugavam tundub. Suudle seda, laku ning isegi kui ümised mõnd viisijuppi ,tema peenisepea endal suus, pakub see mehele suurt naudingut. Ainuke EI on suhuvõtmise juures hambad. Hambad hoia peenisest eemal!

Ole aus

Kui sulle ei meeldi mehe ümberlõikamata peenis, selle lõhn või iiveldama ajav karvapuhmakas peenise ümber, siis ütle talle seda ja ole aus. Võibolla võtab mees sind kuulda ja ajab oma karvapuhmaka ära, tihti ei tee seda mehed sellepärast, et keegi pole seda neile öelnud. Sa ei pea talle oraalseksi pakkuma, kui ta peenis pole piisavalt puhas või sulle aktsepteeritav.