Jah, sa lugesid õieti, mehed muretsevad seksi pärast ja siin on ära toodud 10 kõige suuremat murepunkti, mis mehed seksi pärast pead murdma panevad. Loomulikult on neid punkte rohkem kui 10, siinkohal on ära toodud vaid levinumad.

1. Kas masturbeerides jään viljatuks?

Masturbeerimine on niivõrd privaatne akt, et sellest ei räägita just eriti palju. Sellepärast on masturbeerimise juures ka palju ümberkallutamata müüte. Tegelikult võib mees masturbeerida palju kulub, ta ei jää sellest viljatuks.

2. Kuidas ma leian kliitori?

Naise kliitor on väga tundlik ja erogeenne. See on väike lihav muhk, mida meestel vahepeal raske leida on. Nagu ka peenisel, on kliitoril palju närvipunkte. Kliitorit stimuleerides võib saada uskumatuid orgasme. Parim, mida mees teha saab, kui ta kliitorit üles ei leia, on seda naiselt küsida. Küsija suu pihta ei lööda ning pealegi on iga naine huvitatud, et mees nende kliitori asukohta teaks.

3. Mul hakkab kondoome ostes liiga piinlik, jätan parem ostmata.

Kondoomide ostmine on meestele piinlik, aga samas näitab see, et nad hoolivad enda seksuaaltervisest ja samamoodi ka oma partneri omast. Kui meesterahvas tõesti ei julge kondoome osta, siis kuidagi peab neid ju hankima, üks võimalus on saada need kondoomiaparaadist.

4. Naine on äkki minust rohkem kogenud?

See, mitu partnerit on kellelgi varem olnud, ei määra voodis midagi. Oluline on seksuaalne sobivus kahe kindla inimese vahel. Oluline on, et saate emotsionaalse ja füüsilise kontakti, mis just teie kahe vahele sobib. Peate leidma ühise kehakeele, ühised võnked ja ühise rütmi.

5. Naine tahab seksida, aga ma pole selleks valmis!

Kui meesterahvas tunneb naise poolt survet voodisse minekuks, võib ta ära ehmatada ja tunda ennast vähem machona. Mees tahab olla esimene kes teeb selle sammu.

6. Naine pole äkki seksiks valmis?

Seks on parim kui mõlemad osapooled seda tahavad. Tihti ei saa mehed aru, kas naine on selleks valmis või mitte. Normaalne meesterahvas peab oluliseks seda, et naine sooviks vabatahtlikult seksida ja ei tunneks endal mingit pinget. Siinkohal tuleb taas abiks rääkimine.

7. Ma ei julge oma sõpradele öelda, et olen veel süütu...

Süütu olemine ei tee mehest vähem meest. Uhkeldamine oma paljude naiste voodisse saamisega teeb mehest palju väiksema mehe kui süütu olemine.

8. Kas me võiks ka päevade ajal seksida?

Mehed ei oskagi arvata, et ka päevade ajal saab põhimõtteliselt seksida. Selleks peavad ainult mõlemad nõus olema. Tavaliselt päevade ajal seksides rasedaks ei jää, aga suguhaiguste pärast võiks kondoomi siiski kasutada.

9. Kuidas ma aru saan kas naine sai orgasmi või mitte?

Kui naine pole valmis ütlema, kas ta sai orgasmi või mitte, on peaaegu võimatu aru saada, kas ta sai päriselt orgasmi või teeskles seda. Kõige kindlam viis on naiselt küsida, kas ta sai orgasmi või mitte. Seksuaalne kommunikatsioon on kõige alus, kui ollakse võimelised üksteisega asju arutama, on ka seksuaalelu parem ja täisväärtuslikum.

10. Suurus on ju oluline?

Mehed muretsevad oma peenise suuruse pärast rohkem kui see vajalik on. Naised ütlevad kui ühest suust, et hoolitsev ja tark mees kaalub üles ka väiksema peenise. Suure riistaga lollid mehed on igale naisele tüütuseks kaelas.