Novembris - detsembris - jaanuaris soosib planeetide seis intiimse ilma ürgsemat ja jõulisemat poolt. Tunded ja ürgiha on tugevad ning armastuse intellektuaalne külg konutab tagaplaanil.

Rohkem on armukadedusdraamasid ja käskivat kõneviisi stiilis "Sa oled minu oma!". Aga rohkem on ka võimet nautida loomulikku kirge ja läbi selle uuesti sündida, saada tervemaks ja terviklikumaks inimeseks.

Käesolev horoskoop võtab vaatluse alla järgnevad kolm kuud - novembri, detsembri ja jaanuari.

Meheliku kire ja jõu planeet Marss liigub Sõnnis ning see toob kaasa suurenenud elujõu ja vastupidavuse. Esile tõuseb looduslähedane ja eluterve suhtumine armastusse ja seksi. Samas toob seis kaasa armukadedust ja omamisiha. Seega on astroloogiline üldfoon pisut mustvalge (kas vihkamine või armastus), kuid kannab endas elujõudu ja ürgset loomulikkust.

Marss Sõnnis soosib tugevaid, ehk isegi tahumatuid tüüpe, kes armastavad lihtsust ja loomulikkust ka armuasjades.

Naiselik armuplaneet Veenus liigub aga suurema osa ajast Kaljukitses (5. november - 15. detsember; 2. jaanuar - 5. märts). Marss ja Veenus koos on alati sümboliseerinud kirge, mehe ja naise ühinemist. Seega annab Marss Sõnnis tugeva ja loomuliku energeetika ja vitaalsuse, Veenus Kaljukitses hoiab seda ürgjõudu teatud raamides ega lase liiga metsikuks muutuda.

Jupiteri kui õnnesümboli liikumine Skorpionis toob välja Skorpioni printsiibi avaramad ja filosoofilisemad tähendused.

Samas seostub Skorpioni märk kõige otsesemalt nii orgasmi kui ka surmaga - jõudude ja kogemustega, mille tagajärjel tajutakse midagi nii jõuliselt ja intensiivselt, et see toob kaasa totaalse muutuse, isiksuse lahustumise ja ümbersünni.

JÄÄR 21. märts - 20. aprill

Sinus elab soov muuta oma armuelu stabiilsemaks ja kindlamaks. Kuigi sulle meeldivad seiklused ja kiirelt mööduvad suhted, sooviksid nüüd leida midagi püsivamat. See ei tähenda muidugi, et püsisuhte varjus ei võiks olla paari juhusuhet... Neid naudid sa möödaminnes ega tee nendest enda jaoks suurt numbrit.

Eeloleval ajal on sinu armuasjad rohkem seotud argiste olmeasjadega. Võib näiteks juhtuda, et sul tekib erutav suhe töökaaslasega või inimesega, kellega puutud kokku kus tahes, näiteks poes juurikaid valides astud kellelegi kogemata varba peale ja koos vabandussõnadega tunned soovi temalt telefoninumbrit küsida. Ühesõnaga võib armuleek lahvatada kõige tavalisemas ja hallimas olukorras.

Seega ära oota printsi valgel hobusel, ta võib tulla su ellu päevinäinud mõlkis autoga või hoopis jalgrattal, saabuda lotendavate teksaste ja punaste silmadega, aga armastava südamega.

Seks on sinu jaoks sama tavaline ja loomulik nagu söömine. Enne sööki sa ju ei tee erilisi ettevalmistusi, vaid lihtsalt pistad toidupala suhu ja lased hea maitsta. Nii käitud ka armatsema asudes - ei mingit pikka sissejuhatust ega tobedat ilukõnelemist, vaid lihtsalt, kiiresti ja loomulikult! Kui su partner on Lõvi, Ambur või teine Jäär, siis on kõik OK. Aga näiteks Vähi, Kalade, Kaalude või Sõnniga võib seesugune käitumine probleeme tekitada.

14.-21. novembrini ning 18. jaanuarist 29. jaanuarini teeb Mars trigooni Veenusega. Need on parimad päevad uute suhete loomiseks ning aktiivseks seltsieluks.

20. novembrist kuni jaanuari lõpuni on Jäära märgi valitseja Marss vastasseisus Jupiteriga, teise tuleplaneediga. Sel ajal kipud kõigega liialdama, raiskad mõtlematult oma energiat. Oled ülikirglik ega kuula oma mõistusehäält.

24. detsembrist 7. jaanuarini saad energiat ja jõudu Päikeselt, mistõttu sõna otseses mõtted kiirgad elujõudu mitme meetri kaugusele.

Kohtumised Amburi ja Lõviga toovad kaasa jõulise armuhoo, kuid suhted ei pruugi kaua kesta. Veevalaja või Kaksikuga võib tekkida viljakas sõprus. Vähk, Kala ja Skorpion tunduvad sulle liiga keerulised ja arusaamatud.

SÕNN 21. aprill - 20. mai

Sõnni mehed suudavad sel hooajal end kehtestada, olla tõelised ürgmehed. Selle põhjuseks on Marsi kui meheliku energiasümboli liikumine Sõnni sodiaagimärgis. Ja seda terve perioodi jooksul.

Sõnnitarid seevastu tõmbavad mehi ligi kui meepott kärbseid. Mõni Sõnni naine võib tulise Marsi mõjul käituda ehk pisut liiga pealetükkivalt.

Seega soosivad november-detsember ning jaanuar just kiireid ja jõulisi suhteid. Kui ootad pikka romantilist kirjavahetust või tahad mingil muul põhjusel kulminatsiooni edasi lükata, siis pole see just parim taktika. Aga vaevalt sa seda isegi tahad, sest eelistad kiiret sündmuste arengut.

Parim aeg oma armuasjade sättimiseks on 5. novembrist 15. detsembrini.

Sulle võiks soovitada armastamist eksootilistes paikades, kohtades, mis toidaksid su fantaasiaid ning paneksid su energeetika voolama. Looduslähedased kohad toidavad su kirge, mistõttu põrutage koos linnalähedasse suvilasse või metsade keskele mahajäetud tallu. Kindlasti vajad sa oma armujõu kasvatamiseks tule-elementi enda ligidal. Lõke, kamin või lihtsalt palju küünlaid loovad just sulle vajaliku atmosfääri. Kui sina ja su kaaslane külma ja tuult ei karda, siis võiksite telkida kas või keset lumevälja ning tunda, kuidas kireleek teid soojendab.

Igatahes pole armastuse jagamine omas mugavas voodis pimedas ja teki all sellel hooajal sinu jaoks. Armastuse jõud ja vägi pääsevad valla just ekstreemsetes oludes - kuigi see võib sind alguses pisut hirmutada, kuna tavaliselt eelistad ikka mugavust ja teada-tuntud kohti.

Tõelist kirge võid kogeda teise Sõnniga - juhul kui üks teist suudab veidi järeleandlikum ja paindlikum olla. Suhe Skorpioniga võib olmetasandil olla pingeline, kuid voodis tuleb see pinge igati kasuks, ajab akud hulluks. Kui kohtud Kalade märgi esindajaga ja sellest kujuneb suhe, siis ole valmis pidevaks kõikumiseks põrgu ja paradiisi vahel. Kaljukits ei üllata sind suurt millegagi, aga pakub kindlust, rahu ja turvatunnet. Suhe Lõviga võib kaasa tuua ebameeldivaid kohustusi, liigset klammerdumist ja üksteise järel nuhkimist.

KAKSIKUD 21. mai - 21. juuni

Arvestades su tavalist meeletut kiiret elutempot ja korraga mitmes kohas olemist-elamist, on kolm eelolevat kuud nii seltskondlikus plaanis kui ka armusuhetes üsna rahulikud. Just nüüd on võimalik ka püsivama suhte teke, sest oled rohkem paigal ja su austajatel on sind lihtsam elumöllust üles leida.

Uute tuttavate puhul ära avameelsusega liiale mine, sest keegi võib sinu usaldust kuritarvitada. Kui komistad vale inimese otsa, võib suhe lõppeda skandaaliga või saad lihtsalt haava hinge.

Perioodi jooksul võib sul kujuneda intrigeeriv suhe mõne oma kolleegiga, kelle naeratus ja käitumine muutub sinu jaoks ootamatult tähendusrikkaks. Sa lihtsalt avaned ilule ning endine ilmetu töökaaslane on korraga särav isiksus.

Seega ära otsi armastust eksootilistest kohtadest ega kusagilt kaugelt, vaid vaata otse oma jalge ette - armuseeme juba idaneb, on vaja teda vaid järjekindalt kasta ja tema eest hoolitseda. Oma tulevase kallimaga kohtud sa tõenäoliselt väga proosalises olukorras - sügiseselt porisel kõnniteel, mõnes kopitanud hoones, vanas kaupluses, koristustöödel, arsti ukse taga, prügiämbrit välja viies, taarapunktis jne.

14. novembrist kuni 4. detsembrini ei tasuks sul kellegi suhtes lõplikku otsust langetada.

Seevastu 13. detsembrist 3. jaanuarini haarad lennult teiste mõtteid ja meeleolusid ning naudid ühiseid vestlusi ja koosolemisi nii sõprade kui ka oma kallimaga. Sel perioodil tekkinud uus suhe võib jääda vaid platooniliseks.

Sobitud kõige paremini Veevalaja, Kaalude, Jäära ja Amburiga. Ka Skorpion, kellega sa tavaliselt eriti hästi ei klapi, võib sind meeldivalt üllatada. Ambur kui sinu täiendvastand täiendab sind endiselt ja koos elate läbi tõeliselt tormilisi seiklusi. Kaljukits, Lõvi ja Sõnn ei haaku eriti sinuga ja sellega tuleb sul leppida.

VÄHK 22. juuni - 22. juuli

Jupiter annab su armuelule hea kiirenduse. Tunned end enesekindlalt ja sukeldud julgelt tormistesse elumerelainetesse.

Seega on ajavahemik novembrist jaanuari lõpuni täis aktiivset seltsielu ja põnevaid suhteid. Juhtub palju ja korraga ning võid isegi tunda, et ei suuda enam kiirel elukarussellil püsida. Aga maha astuda enam ei saa, sest hoog on juba liiga suur.

Samas koged armurindel tavalisest suuremat sügavust ning näed kallima silmades kõiksuse kuldset voogu. Sa õpid armastuse taga nägema seda, mida sa tavaliselt ei märka. Seega on käes aeg, kus sa sõna otseses mõttes kasvad läbi armastuse. Erootika ja kirg sisaldavad nüüd sinu jaoks ka mingit müstilist vaimset momenti ja see paneb sind näiteks seksi hoopis teistmoodi suhtuma. Saad aru, et hinge ja keha energiad on tervikud ja peavad toimima ja voolama tasakaalus.

Õnnelik juhus avab su ees uksi novembris ja detsembris. Need on kuud, kus sinu energia ja külgetõmbejõud on kulminatsioonis, nagu ka su loomevõime. Jaanuaris võivad sind tabada kahtlused ja mõningane ebakindlus. Ka üritad sa põgeneda reaalse elu eest unistustemaailma - tulemuseks võib olla olukord, kus suhtled kujutletud, mitte tegeliku inimesega. Ka võimenduvad jaanuaris armukadedus ja liigne klammerdumine.

Suhe Skorpioniga on kõige kirglikum, kuid siin tuleb arvestada võimaliku kiivusega ja suurte emotsionaalsete kõikumistega. Kalades sündinud pakuvad sulle alguses romantilist salapära, kuid suhte arenedes võivad tekkida probleemid olmetasandil - Kala ei viitsi prügiämbrit välja viia ja selle töö pead sina ära tegema. Kaljukitsedega võid tunda erilist tõmmet 5. novembrist kuni 15. detsembrini. Mainitud aeg on ka laiemas plaanis sulle suhete loomiseks parim.

Veevalaja, Ambur ja Lõvi pole hetkel need märgid, kelle peale langeks sinu tähelepanu pro˛ektori heledaim kiir - anna neile aega, et nad saaksid tulla su eluteatrisse mõnes järgmises vaatuses.

LÕVI 23. juuli - 22. august

Eelseisev periood võimendab sinus peituvat auahnust, soovi olla kõiges esimene ja omada kõige paremaid ja ilusamaid asju. Ja loomulikult laieneb see ka intiimsfääri. Sa ei lepi mingi halli hiirekesega või kõrbehaisu järele lõhnava keevitajaga - partner olgu elegantne, šikk, viisakas ja pilkupüüdev. Ja loomulikult rikas pluss tark.

Kiusatusi on ees ootamas päris palju ning neile järeleandmine on osa sinu loomusest.

Samas ei õnnestu sul suhteid enam nii kiiresti lõpetada - vaid üheks ööks plaanitud suhe jääb suure tõenäosusega ühes või teises vormis kestma.

Tegelikult ongi nii, et juhuslik seiklus su elus ei pruugigi olla nii väga juhuslik, vaid toob kaasa sündmustejada, millest kasvavad välja uued ja olulised arengud. Sa võid oma elujõus ja armastuses teha ju kõike, kuid pead ka vastutama. Seda viimast õpid nii mõnegi valusa õppetunni kaudu.

Periood soosib õnneks ka vanade tunnete äratamist. Võimalik, et soojendad üles mõne suhte minevikust või komistad kogemata oma kauge sugulase otsa. See võib kahjuks alles hiljem selguda.

Ent rõõmustav on see, et oled soovi korral suuteline päästma ka oma hävinemisohus abielu. Vana arm ei roosteta - nostalgilised momendid on tugevad ja sellest tingituna suudad juba rutiinseks muutuvat suhet vaadata värske pilguga.

Ka vanad paigad - näiteks lapsepõlvekodu - äratavad sinus üllatavaid tundeid. Vanu fotosid vaadates tunned, et eilne ja tänane sulavad ühte.

Sinu puhul käib armastus tõesti kõhu kaudu - hea söök toidab peale keha ka su tundeid ning pärast maitsvat einet võtad oma kallimaga ette tõelise reisi naudingukosmosesse.

22. novembrist 5. detsembrini oled mässumeelne, teed pööraseid tegusid ja satud hullumeelsetesse seiklustesse. Suhe, mis algab, on kirglik, kuid lõpeb ruttu.

7. detsembrist 22. detsembrini on Päike ühenduses Pluutoga. Ka need päevad võivad kujuneda tõeliselt tormiliseks. Kipud sel ajal liiga suuri riske võtma - mitte ainult armastuses, vaid ka teistel elualadel.

Suurimat kirge ja tuliseid tundeid koged koos Amburi ja Jääraga. Ka Skorpion tõmbab sind, kuid väljaspool voodit on läbisaamine raske. Kaksikute ja Kaaludega lisandub ka vaimne klapp. Kaljukits ja Vähk - tõmmet pole.

NEITSI 23. august - 22. september

Neitsi elu kulgeb fortuuna soosingu tähe all - seda nii armuasjus kui ka seltskonnas. Selle põhjuseks on armuplaneetide Veenuse ja Marsi õnnelik asend Neitsi märgi suhtes.

Oled nüüd alateadlikult valmis armuma ja uusi suhteid looma. Sa ei otsi suhteid, aga need lihtsalt tekivad su ellu kõige ootamatumal viisil. Pealegi tõmbab su optimistlik olek inimesi ligi, selle õige leidmise võimalus on päris suur.

Kõige suuremad võimalused suhte tekkeks on kodust kaugel, näiteks reisil. Või kohtud veetleva välismaalasega, kes võlub sind oma eksootiliste kommetega. Oluline tutvus võib aset leida ka näiteks teatris, kontserdil, samuti interneti vahendusel. Või lihtsalt mõnes erilises või veidras olukorras - näiteks trammis või mõne kaubamaja riietuskabiini ukse taga, aga ka kursustel, keeleõpingutel või täienduskoolitusel. Ühesõnaga - tutvusi soosib kultuurne, moodne või eksootiline keskkond. Ka võib minna nii, et üks kohtumine ühe inimesega toob kaasa järgmise, millest siis kujuneb püsisuhe. Näiteks saad kellegagi tuttavaks, kes tutvustab sind omakorda oma sõbrale ja nii see läheb. Seetõttu ole avatud ja ära liigselt ühte inimesse klammerdu, sest sa ei tea, mis saatusel sinuga plaanis on.

Mõnel hetkel pead endale siiski tunnistama, et kõik ei käi siin elus nagu kellavärk. Et elu pole loogiline, vaid bioloogiline. Suurimad šansid hingesugulast leida on 5. novembrist 15. detsembrini. Ka jaanuar on soodne.

Parim klapp on sul Kaljukitse ja Sõnniga. Kaladega võib kujuneda põnev, ekstravagantne, kuid kiirelt mööduv seiklus. Kaljukits tundub alguses ehk liiga osavõtmatu ja tuimavõitu, kuid suhte arenedes sulab ta üles ja üllatab sind oma kirega just siis, kui oled juba lootust kaotamas. Sõnniga pead samuti kannatlik olema ja algul initsiatiivi üles näitama. Kui tahad Sõnni võrgutada, siis ära unusta oma kulinaariaoskusi. Sõnn naudib head rooga samasuguse mõnuga nagu su kehagi.

Suhe Lõviga võib kaasa tuua skandaali või tekivad teie vahel kohe usaldust hävitavad saladused. Ka Veevalaja pole sinu jaoks - tema spontaansus ja ettearvamatu käitumine ajab sind segadusse.

KAALUD 23. september - 23. oktoober

Su armastuse kaalukausid on tundlikud ning polegi eriti tähtis, keda sa just parajasti kaalud. Peaasi, et lõpuks ikka kaalutud saaksid.

Perioodi jooksul on sul palju tuttavaid, kuid neis pole seda müstilist miskit, mis sind otsustavalt tegutsema paneks. Sära on su ümber palju, aga pole seda õiget sähvatust.

Eeloleval perioodil ei õnnestu sul sõprust armastuseks ega armastust sõpruseks muuta - sõber jääbki sõbraks ning samuti ei saa su voodipartnerist sinuga maailmaasjade üle arutlejat. Range Saturn su sõpruse ja kollektiivse loomingu sektoris näitab, et sõpruse mõiste on hetkel rangelt piiritletud.

Peaksid armuasjus olema konkreetsem ja resoluutsem. Nimelt kipud kohati olema väga teoreetiline inimene, nagu paberile joonistatud mees või naine. Jääb mulje, et sul pole luude ümber liha, vaid ainult ilusad sõnad ja rõhutatult viisakad maneerid. See on ju tore, aga jõudu ja kirge oma meeltes maha suruda ja ohutult ära kodustada ei ole ju võimalik. Julge tunda tõelisi tundeid, ära muuda neid steriilseteks sõnadeks või lõpututeks filosoofilisteks targutusteks. Las tuline kireloom su sees teeb häält ja las ta olla metsik - see kõik käib asja juurde. Sest tegelikult vajavad su hing ja keha tõelist supernoova plahvatust.

2.-23. novembrini loodud suhted võivad kujuneda vägagi püsivaks, ehkki sulle tundub, justkui oleksid need pisut kirevaesed ja igavad.

Seevastu 15.-31. detsembrini teeb Veenus ühenduse Erose asteroidiga märgi naudingute sektoris - ideaalne aeg armurõõmude maitsmiseks, elu nautimiseks, seltskondlikuks lävimiseks jne. Sel ajal sõlmuvad tutvused on kantud kire jõust ja läbivad ruttu kõik suhte etapid.

Veevalaja ja Kaksikud on sulle ideaalsed kaaslased. Ka Amburi ja Lõvi seltskonda sattudes võib su süda kiiremini lööma hakata. Vähk, Kala ja Neitsi jätavad külmaks ja Skorpion on sinu jaoks lihtsalt liiga jõuline. Jäär kui sinu täiendvastand tõmbab, kuid olmetasandil kipub palju nääklemist olema.

SKORPION 24. oktoober - 22. november

26. oktoobril sisenes õnneplaneet Jupiter Skorpioni märki. Oled Jupiteri kaitse all kuni 24. novembrini 2006. See periood on sinu jaoks eriliselt viljakas ja efektiivne - kerge on olemas olla ja edasi liikuda. Suudad kasutada kõiki võimalusi ning ka väikesest asjast midagi suurt ja kasulikku üles ehitada. See kehtib loomulikult ka intiimsuhete kohta.

Pluuto ja Liliti trigoon annab sulle võimaluse ennast armastuse rindel täiel määral välja elada, ilma et peaksid kartma ebameeldivaid tagajärgi. Samas - see seis on salakaval ja selle mõjud võivad ilmneda alles aastate pärast.

Meheliku jõu ja kire planeet Marss liigub perioodi jooksul su märgi partnerluse sektoris, mistõttu üksinduse üle sa vaevalt kurta saad. Probleem võib olla hoopis selles, et oled vastassoo silmis hullult populaarne ning isegi unenägudes ründavad sind armunäljas tegelased. Ja eks sa vastad neile vääriliselt, ei saa salata.

Tegelikult on su armuelu täiuslik - selles mõttes, et valitseb ideaalne tasakaal hullumeelse kire ja kaine asjalikkuse vahel. Veenuse liikumine Kaljukitses (5. novembrist 15. detsembrini) seisab hea selle eest, et sa end kirehoos surnuks ei armasta. Ning mässumeelne Uraan su naudingute ja kiirgava elurõõmu sektoris hoolitseb omakorda selle eest, et tuim argirutiin su jõulistesse tunnetesse mõra ei lööks.

Sinus on alati pisut ennasthävitavat käitumist, mistõttu ole ettevaatlik piirsituatsioonides. Olukordades, kus su sisemine saatan ütleb sulle: võida või sure! Armastuse lahingutes oled sa suuteline minema lõpuni ja jõudma piirini, kust tagasi ei tulda - vähemalt mitte enam endisel kujul. Läbi armastuse jõu oled võimeline muutuma ja sõna otseses mõttes tuhast tõusma, end uueks looma.

26. novembrist 31. detsembrini on sinu suhted teistega jõulised ja äärmuslikud. Sind tabavad järjest nii metsikud ihapuhangud kui ka võimsad raevuhood. Armuelus on see aeg, kus taldrikuloopimisele järgneb kirglik leppimine voodis või kus iganes.

AMBUR 23. november - 21. detsember

Oled kuulus oma vabameelsuse ja loomulikkuse poolest ja nii ka eeloleval perioodil - su väljavalitu peab olema samuti eelarvamusteta, vaba, spontaanne, looduslähedane ja natuke kreisi.

Sa usud siiralt armastusse ja see muudab sind vastupandamatuks. Sa ei kahtle, ei lase pessimismiussikesel enda hinge kallal närida ning põlvitad süüdimatu siirusega oma armsama jalge ette, lauldes talle serenaadi või tsiteerides peast endakirjutatud armastusluulet.

Tahad koos oma partneriga reisida, maailma avastada ja tunda ürgse looduse kutset. Lähed näiteks oma kaaslasega mägedesse, kus leiate selle õige energia koha ja kus sulate ühte - sina, tema, mägede vägi ja loodusjõud.

Hindadki armastuses eelkõige looduslähedust, lihtsust, siirust ja jutuajamisi maailma olemuse üle. Sulle meeldib koos oma partneriga mõelda, luua uusi ja pisut pööraseid teooriaid. Sinu kirge toidavad muljed ja teadmised, reisimine.

Kolm eelolevat kuud toovad välja sinus peituva kunstniku ja müstiku. Kasutad neid omadusi edukalt ka armuasju ajades ning vahel tundub, et armuvahekord on sinu jaoks kunstiteos, nagu maal, luuletus või muusikapala. Sa tunnetad ja tajud oma partnerit kõikide meeltega, suudad tabada ja mällu talletada peenemagi vibratsiooni. Armastus muudab niigi kõik meeled teravaks, sinu puhul on see aga lausa fenomenaalne! Sinus segunevad ja muutuvad omapäraseks kokteiliks lihtsus, looduslähedus, vähenõudlikkus ning ülipeened tajud.

Jupiter (Amburi märgi valitseja) on alates 4. novembrist kuni 27. detsembrini õnnelikus aspektis Uraaniga. Uraan sümboliseerib vabadust, originaalsust ja piirangutest vabanemist. Aspekt on eriti soodne sinu peresuhetele, andes sulle võimalusi oma elu muuta ja probleemidest vabaneda.

19. novembrist jaanuari lõpuni leiab aset Jupiteri ja Marsi vastasseis, seekord väga pika kestusega. Aspekti mõju paneb sind oma võimeid ja võimalusi ülehindama ning liiga palju korraga ette võtma - ka armuasjus. Sul võib tekkida korraga palju suhteid ja pärast ei mäleta sa isegi, kellega, kus ja millal pidid kokku saama.

Oma temperamendilt haakud hästi Jäära, Lõvi, Kaalude ja Veevalajaga. Vähk, Sõnn ja Kaljukits on sinu jaoks liiga igavad ja flegmaatilised.

KALJUKITS 22. detsember - 20. jaanuar

Kaljukitsel on ees lahedad ajad. Nimelt liigub kireplaneet Marss terve perioodi jooksul sinu märgi naudingute, seikluste ja loova eneseväljenduse sektoris. Su väline reserveeritus ja üliasjalikkus jäävad minevikku ning sa leiad end sootuks uuest rollist, kus oled vaba piiravatest raamidest.

Suhted, millesse nüüd satud, on väga erinevad sellest, millega oled harjunud. Su vaoshoitud maski rebib näolt üks jumalavallatu mees/naine ning sa avastad, et elu ilma maskita ja liigse enesekontrollita on tõeline, ehe, jõudu ja energiat andev.

Kui oled kellegagi üritanud vaid sõber olla, siis unusta ära - eesolevad kuud loovad olukorra, kus sõprusest saab suhe, mis enam kuidagi sõpruse alla ei mahu. Rõõmustad ka selle üle, et olemasolevale hingelisele ja kehalisele lähedusele lisandub ka vaimne ja intellektuaalne klapp.

Seega saab su praegusest kallimast (kellega sa siiani eriti pikki jutte ei rääkinud) sinuga kaasamõtlev ja sinuga maailmaasju arutav mõttekaaslane. Niisiis lisandub armusuhtesse sõprust ja vaimset kooskõla, intellektuaalset harmooniat. Avastad, et aktiivne mõttevahetus partneriga on sama nauditav kui muudki energiavahetused.

Seega veedad nii mõnegi kõleda sügisõhtu armsamaga malelaua taga või siis avastate endid koos uut äriprojekti koostamas, ühisest ristsõnade lahendamisest ja muust sellisest ei maksa rääkidagi.

Kui kohtud Sõnni märgis sündinuga, lahvatab teie vahel tõeline kireleek, ent selle kuumus kipub ruttu jahtuma. Neitsiga võib tekkida pikaajalisem suhe, kuid esialgu võib see pisut kuiv ja igav tunduda. Vähk sobib sulle ideaalselt, kuna suudab oma tundlikkusega sind kiiresti vajalikul hetkel üles sulatada.

Lõvi, Kaksikute ja Jäära märgis sündinute kirehoovused ei ole hetkel need, mis sünnitaksid erutavaid vibratsioone su antennides.

Naiseliku veetluse ja sarmi sümbol - Veenus - jõuab 5. novembril Kaljukitse märki. Seega on aeg 5. novembrist 15. detsembrini sulle intiimses liinis iseäranis soodne, samuti jaanuar.

Eriti soodsad ajad: 5.-14. novembrini,

20.-22. novembrini ja 17.-31. jaanuarini.

VEEVALAJA 21. jaanuar - 18. veebruar

Uraanitaride ja uraanlaste elu on kantud müstilistest hoovustest. Ka kõige tavalisem kohtumine tundub tähendusrikas ja sümbolitest tulvil. Näiteks kui su partner kutsub sind kinno, mõtled sa filmi sisu või pealkirja enda jaoks võtmeks, mis justkui peaks teie ühisele tulevikule valgust heitma. Või lähed oma kallimale külla ja avastad pärast kirglikku armumängu magamistoatapeedilt mustri, milles näed korraga kõiki universumi seadusi.

Niisiis oled äärmiselt tundlik kõige varjatud ja salapärase suhtes. Ka armuelus otsid ja näed just seda, mis teistel märkamata jääb. Sind võluvad erilised tüübid, värvikad ja kreisid tegelased, kellele ei lähe korda ühiskonnas kehtivad normid ega reeglid.

Mõjud nagu soe suvetuul talvetuisus. Sinu olek ja käitumine loovad su ümber salapärase, vastuolulise ja elektriseeritud õhkkonna, mis tõmbab ligi eksperimenteerivaid elukunstnikke ja igavusest vaevatud rahatuid boheemlasi.

Parimad paigad sobiva kaaslase leidmiseks erinevad tunduvalt su tavaümbrusest ja kodukohast. Unelmatetutvus on võimalik mõnes eksootilises riigis, palmi all lesides või püramiidi tipus päikeseloojangut nautides. Samuti kipuvad tutvused tekkima loengusaalides, seminaridel, raamatukogudes, koolides-ülikoolides ja isegi kirikus, loomulikult internetis.

5. novembrist 15. detsembrini on armastus rohkem ebamaine tunne kui reaalne elu. Oled valmis oma kaaslast taevani idealiseerima. Sel ajal võid sattuda müstilisse ja salapärasesse suhtesse, kus ei kehti mingisugust loogikat.

15.-31. detsembrini võib ette tulla ootamatu ja omapärane tutvus või muudab vana suhe vormi ja see mõjub nagu värskendav tuulepuhang umbses toas.

13.-25. jaanuarini ärkab sinus ellu poeet. Oled neil päevil äärmiselt sensitiivne, loov ja tundlik.

Sobivad partnerid on sulle Kaksikud, Kaalud, Ambur ja Jäär. Vähi ja Neitsiga võid rääkida tööst ja rahast, aga midagi enamat tahta pole vist mõtet.

KALAD 19. veebruar - 20. märts

Kalade armuelu tõotab tulla põnev, kuid muutlik. Pole võimatu, et su ellu tekib korraga mitu olulist suhteliini, mille vahel valimisega tõsiselt kimpus oled. Uraani jätkuv liikumine Kalades tekitab nii võimsaid keeristorme kui ka torme veeklaasis.

Kõige suuremad võimalused uute tuttavate leidmiseks on sul huviklubides, seal, kus liiguvad sulle sarnaste huvide ja tõekspidamistega inimesed.

Perioodi jooksul on sul kalduvus saada kokku keeruliste ja vastuoluliste natuuridega, kes sisaldavad endas rohkem, kui suudad vastu võtta. Oled ka ise mitmes rollis korraga ning muudad kameeleonina oma stiili ja olekut. Oled iga partneriga isemoodi, peegeldades tema emotsioone. Seega võib liiga tugev isiksus sinu tegeliku loomuse maha suruda. Ära häbene olla loomulik, jää ikka iseendaks.

Kalade valitseja Neptuun teeb kvadraadi Marsiga 25. oktoobrist 22. novembrini. (Sama aspekt kordub ka 1. kuni 31. jaanuarini.)

Sel ajal oled väga tundlik ja võtad kõike väga südamesse. Kui neil perioodidel tekib uus suhe, siis võib see kaasa tuua sogast vett, hämamist, teesklust, valetamist. Samas on su keha äärmiselt tundlik, mis võimaldab kogeda eriti rafineeritud füüsilisi naudinguid.

Suhe Skorpioniga võib sind tõsta seitsmendasse taevasse ja muuta isegi sinu maailmavaadet. Lisaks armastusele jagab Skorpion sulle ka oma teadmisi, annab usku ja lootust tuleviku suhtes.

Kaljukitsega tekib esmalt sõprus, mis võib, kuid ei pea armastuseks arenema. Temaga ei saa sa alguses vedama ja pärast ei saa kuidagi pidama.

Kohtumine teise Kalaga on kohe alguses üliromantiline ja idealiseeritud, kuid ebasiiras ja olmemurede ees jõuetu.

Vähk süütab sinus kireleegi, mis põleb ühtlaselt ja stabiilselt. Probleem selles suhtes on kerge solvumine ja ka armukadedus.