Keegi küsis minult hiljuti, mis on hea armukese salajane komponent. Ma üritasin leida mõnd maagilist trikki või annet, mis eristab häid armukesi halbadest, kui ma äkki mõistsin, et parimal armukesel, kes mul iial on olnud, ei olnud varuks mingeid trikke, ta lihtsalt oskas hinnata eelmängu suurepärast kunsti.

Mõnikord me oleme nii erutunud, kui teame, et midagi head on tulemas, et me asume kohe asja kallale.

Ma ei taha sellega öelda, et kähkukal ei oleks oma võlusid, kui aeg ja koht on selleks õiged, aga me peaksime investeerima aega eelmängu, kui meil on selleks võimalust ja tahtejõudu. Kui me lükkame seksi edasi kasvõi mõne minuti võrra, siis intensiivistab see oluliselt seksuaalset kogemust.

Inimesed viskavad sageli nalja selle üle, et nad ei usu eelmängu ja küsivad poolenisti naljatoonil, mis on selle mõte.

Sellel on hulgaliselt mõtet. Mida rohkem te partnerile mõnu valmistate, seda rohkem on ka tema seksilainel ning tahab teile samaga vastata.

Ka on rahuldustpakkuv teada, et te suudate partneri ihast hulluks ajada. Alati on tore olla ihaldatud ja pärast väikest eelmängu teie partner lausa anub, et te asjaga edasi läheksite.

Ka kindlustab eelmäng selle, et te mõlemad olete seksiks valmis. Naiste jaoks on see olulise tähtsusega, kuna see tähendab, et naise tupp muutub niiskemaks ning genitaalide niiskus suurendab nii tema kui ta partneri rahulolu.

Kiirseks võib olla väga nauditav, aga te kaotate sellega palju. Partneri aeglane võrgutamine võimaldab teil katsetada erinevaid tehnikaid ning otsida ta kehal mitte kuigi tuntud erutuvaid tsoone.

Katsetage partneri keha puudutamise, lakkumise, imemise ja suudlemisega, jälgige tema reaktsiooni ning pange tähele, mis teda erutab.

Kui te kuulete oiet või kui ta hingamine läheb raskemaks, siis olete te arvatavalt õigel teel. Kui te oskate teineteist õieti mõjutada, siis süvendate sellega mõnu ning õpite teineteist intiimsemalt tundma.

Liikuge aeglaselt tegeliku seksi suunas.

Jätke genitaalide piirkond viimaseks ning narrige neid, pöörates põhjalikku tähelepanu ta kõhule ja reitele.

Andke talle mõista, et seks on tulemas, aga lükake seda edasi, kuini te kumbki ei pea enam vastu.

… Ootus on mõjuvõimas armurohi.