Inimene saab valida, kas ta haarab viletsa kiirtoidu või ta hoopis kujundab oma söögilaua rikkaliku valikuga ja dessertidega. Sama on seksnaudinguga - asuda kohe magustoidu juurde, seda üldse vältida või teada enda keha mõnukohti ja tunda maksimaalset naudingut seksist, enda ja partneri kehast.

Kes tunneb keha õigeid punkte ja valdab õiget tehnikat, kütab oma armastatu korralikult üles ja viib kireleegi plahvatuseni. Kuid ilma tõelise andumuseta selle mängu maagia ei toimi. Lisaks vajatakse palju aega. Enne erootilisele teekonnale asumist tuleb mõista, et puudutuste keel on õrn.

Mida enam närvilõpmeid ja veresooni keha piirkonnas paikneb, seda aldim on see paik seksuaalsele ergutamisele. Puudutusi ei tunne inimesed naha pindmistel kihtidel, vaid neist allpool. Seepärast mõjub erootiliselt just pisut tugevam puudutus. Kõrvalestad, suu, rinnad, naba ümbrus ja säärte siseküljed on tuntud erogeensed piirkonnad. Mõned süttivad kaela, peopesade, jalgade või kõhu puudutustest.

Erogeenselt mõjub ka liikumine vähem erogeensetest piirkondadest tundlikemate poole. Koheselt sütitavate kehaosade kallale minek tekitab nii mõneski inimeses seksuaalset vastumeelsust.

Mehed ja naised ootavad partnerilt erinevat puudutamist. Naistele meeldib enam tugevam surve nahal, kuid meestele paitavad puudutused. Partnerid hellitavad aga tihti üksteist nii, nagu nad seda enda puhul sooviksid ning seetõttu ei leita armuvahekorras sageli ühist keelt.

Naise 15 kõige kuumemat naudingupunkti

Erootiline energia voolab pidevalt läbi kogu keha. Seda tuleb aktiveerida silituste, suudluste, masseerimisega.

Hea seks on kindlasti seotud hingeliste tundmustega. Olulised on ka hellitused, mida partner jagab. Naised, kes sageli orgasmi saavad, tunnevad hästi oma keha reaktsiooni puudutustele, ning mis pole mitte vähem tähtis - oskavad seda partnerile teada anda, kas sõnadega või ilma. Igal juhul peab partner teada saama, et on avastatud teie meelelisuse salajased allikad.

Ilusaimad armutõotused on õrnad puudutused, mille abil mees naise ekstaasi viib. Naise kehal on 15 eriti tundlikku punkti. Paarid, kes neid punkte tunnevad, võivad ette võtta naudingute imepärase teekonna pealaest jalatallani.

1. Otsaesine ja oimukohad

Näo silitamine on õrna armuöö ilusaks alguseks. Aitab unustada väsitavast tööpäevast tekkinud stressi. Hell massaa? sõrmeotstega lauba keskelt oimukohtade suunas mõjub imeliselt ning lõdvestavalt. Pingevaba meeleolu on parim algus.

2. Silmalaud

Sooje huuli oma silmalaugudel tunda on tõeline nauding. Nahk on laugudel väga õhuke ja tundlik. Kogenud armastajad teavad, et suudlused peavad olema kõige õrnemad; kerged kui hingeõhk.

3. Kõrvalest ja kõrvanibu

"Kõrv on tee naise südamesse", ütleb prantsuse vanasõna. Kõrva kaudu saab mees rääkida nii naise hinge kui kehaga. Kõrv on närvilõpmetega üle külvatud, see on otseliin ajus paiknevasse naudingukeskusesse. Laske kaaslasel oma kõrvaga mängida, julgustage teda ütlema kirglikke sõnu.

4. Huuled

Suu ja huuled kuuluvad kõige erogeensemate piirkondade hulka. Suudluse ajal voolab energia ühelt partnerilt teisele ja tagasi. Isegi äärmiselt tagasihoidlik suudlus võib olla tapvalt erutav, rääkimata kirglikest ja aktiivsetest suudlustest. Proovige, mis teile kõige rohkem meeldib. Andke oma impulssidele järele, ärge end piinake.

5. Kael ja rangluulohk

Supertundlik piirkond. Kui partner teie kaela õrnade suudlustega katab või pöidlaga rütmiliselt rangluulohule vajutab, tunnete tõelist seksuaalset energiat - seda tõestab naha roosakaks muutumine, siit voolab läbi kaelaarter. Tunnete erutavat võbelust kõhuni välja, kus need puudutused seksuaalhormoone ärritavad.

6. Rinnad ja rinnanibud

Silitused, suudlused, vajutused, limpsimine, kõik muu - kas õrnemalt või jõuliselt - erootiline fantaasia ei tunne piire. Kõik sõltub teie enda kalduvustest ja vajadustest. Teie ihade ärkamise kindel märk on rinnanibude kõvenemine, rinnale võib tekkida kananahk. Mõnele naisele piisab orgasmi saamiseks ainuüksi rindade hellitamisest.

7. Küünralohk

Meeste poolt alahinnatud ja unustatud. Tegelikult on see väga tundlik paik, nahk on seal õhuke ja juba õrnimadki puudutused - sõrmede või huultega ülelibistamine - vallandavad tugevaid reaktsioone.

8. Käeranne

Vanahiina erootilise massaa?itehnika õpetuse järgi asuvad kaks sõrmelaiust käe randmejoonest allpool kaks tähtsaimat punkti, mille aktiveerimine vallandab kirelõõma. See juhtub siis, kui teie partner vajutab paari minuti jooksul pöidlaga seda kaksikpunkti. Olete ise ka üllatunud, kui palju see teie huvi seksi vastu suurendab.

9. Käelaba

Käelabad on mitmekülgsed naudingute andjad ja vastuvõtjad. Hästi tundlik on sõrmede vaheline nahk. Piisab pehmetest vajutustest pöidla ja nimetissõrmega.

10. Naba

Kuum koht, mõne naise kuumim. Kõdikartlikele on see aga naerukoht.

11. Kliitor ja vagiina

Naudingukeskus, kus asuvad tähtsaimad vastuvõtjad. Olge oma partnerile teejuhiks, andke talle teada, et ses intiimseimas paigas ei paku naudingut mitte ainult järsud ja jõulised puudutused. Juhtige ise tegevuse rütmi ja jõudu. Nautige hellitusi, mida ise juhite ja suunate. Ärge unustage, et keelega suudab mees nii mõndagi.

12. G-punkt

Nime saanud oma avastaja Gräfenbergi järgi. Maagiline punkt, mis stimuleerimisel võib kinkida teile üliorgasmi. See punkt peaks asuma väikese paksendusena mõni sentimeeter tupeavast tagapool vagiina eesseinas. Paljud naised (ja mõned nimekad seksuoloogid) väidavad aga, et seda punkti polegi olemas. Uurige ise järele või laske ta oma partneril avastada.

13. Lülisammas

Lülisambast lähevad paljud närvikiud otse ajusse, inimese suurimasse naudingukeskusesse. Kui partner oma käsi teie seljal ülevalt alla (või vastupidi) liigutab, kanduvad refleksid välkkiirelt peaajju. Siin valmivad õnnehormoonid, endorfiinid, mis kogu keha mõnusate lainetena üle ujutavad.

14. Tuharad

Sensoorses mõttes looduse poolt mitte kõige rikkalikumalt varustatud, kuid ikkagi suurepärased signaalide edastajad südamele ja hingele, mis omakorda signaale edastavad.

15. Jalalabad

Kes eales jalamassaazhi õndsust kogenud, teab, kui mõnusalt ja lõdvestavalt see kogu organismile mõjub. Energiablokaadid kaovad, naudinguvõime suureneb. Kätega varvaste, jalataldade jm. vajutamine, hõõrumine teeb imet. Liiga õrnalt ei maksa puudutada - kõdi! Muud hellitused on kõik omal kohal. Mõnikord võiksite oma partnerile mõista anda, et armumängu võiks alustada just siit.

Mehe 15 kõige kuumemat naudingupunkti

Igaüks teab, kus asub mehe kõige tundlikum naudingupiirkond, mille paitamine ta meeled valla päästab. Kuid peale selle on mehel veel erogeenseid piirkondi, isegi rohkem, kui ta ise aimab.

1. Juustepiir ja peanahk

Te ju tunnete mõnusat värinat, mis läbib keha, kui juuksur teie pead ?ampoonitab? Just sealt, juustepiirilt, on ka mehed tundlikud. Masseerige seda piirkonda ringikujuliselt sõrmeotstega, kuid mitte liiga kõvasti. Jälgige mehe nägu - kas mees suleb silmad, kas ta vabaneb pingest?

2. Silmalaud

Kasutage juhust, et mehe silmad on suletud ja paitage ettevaatlike, õrnade suudlustega ta tundlikke silmalauge. Ärge üle pingutage, liiga tugevalt puudutades hakkab tal ebamugav.

3. Kõrvanibu ja sisemus

Üks kuumemaid piirkondi üldse: õhukese naha all lõpevad paljud närvid, mis ajule, inimese suurimale seksuaalorganile, ülikiiresti ja otseteed kõik edasi annavad. Võite keelega õrnalt kõrva sisemust puudutada, ettevaatlikult kõrvalesta näkitseda. Hingake mehel kõrva, sosistage midagi erutavat.

4. Huuled

Armumängud ilma suudlusteta, kui ometi suu nagu kõrvadki on otseühenduses hallide ajurakkudega? See oleks supp ilma soolata. Mängige oma võrgutusoskused täielikult välja. Mees reageerib ka kergele musile, kuid veelgi tugevamalt õrnadele hammustustele, ning lõpuks muudab üks kirglik keelega suudlus ta tõeliselt kuumaks.

5. Kuklast abaluudeni

Võtke ette mehe pinges kuklalihased, masseerige kaelalülisid kuklast allpool kuni abaluudevahelise piirkonnani. Mõnikord piisab ka huultega puudutamisest, et energiad jälle liikuma panna.

6. Kael küljelt kuni rangluulohuni

Mida tugevamini pulss lööb, seda suuremat erutust tunneme. Veri voolab läbi kaelaarteri ja just siin on koht naudingu tõstmiseks- kasutage seda infokanalina, saatke edasi seksisignaale. Tõmmake oma huultega või keskmise ja nimetissõrmega joon kaela küljelt kuni rangluuni.

7. Rinnanibu ja selle ümbrus

Meestel täiesti alahinnatud piirkond. Enamik mehi reageerib siin õrnadele puudutustele täpselt samuti nagu naised. Värin läbib mehe keha, kui te ta rinnanibusid silitate ja suudlete.

8. Õlavarre sisekülg

Sellele peaksite erilist tähelepanu pöörama! Silitage sõrmeotstega mehe õlavarre sisekülge. Hiinlaste õpetuse kohaselt voolab siit läbi üks seksmeridiaan, mis jätkub kuni keskmise sõrme otsani.

9. Käsi ja käelaba

Käed pole armumängus üksnes silitamiseks ja masseerimiseks. Käed on tõelised armastuse lülitid. Tähtsaim punkt, osa seksmeridiaanist, asub umbes käelaba keskel, joonel, mis viib keskmise sõrme otsani. Asetage pöial sellele punktile ning nimetissõrm käeseljale, mõjutage punkti kuni kaks minutit, vaheldumisi vajutades ja lahti lastes. Edasi - koht käe randmevoldil, mis asub väikese sõrmeni viival joonel. Näpistage seda pöidla ja nimetissõrme otstega nagu pintsetiga. See teeb väsinud mehe reipaks!

10. Kõht ja nimmepiirkond

Kuum paik, sest kolm pöidlalaiust nabast allpool asub aluenergia keskus. Õhutage mehe ihasid! Masseerige kergelt käega, siis liikuge nimmepiirkonda. Hoiduge kõditamast.

11. Peenis ja munandid

Tõepoolest kõige kuumem koht. Hellitage mehe mehelikkust. Lubatud on kõik, mis mõlemale meeldib. Käed, huuled, keel - taevas avaneb teie ees!

12. Niudelülid ja õndraluu

Siin, lülisambas, kust kõik närvikiud läbi jooksevad, asub vitaalsuse keskus. Teie käed võivad tõelisi imesid korda saata ja energiatõkkeid lõhkuda. Liigutage käsi mõlemal pool lülisammast ringikujuliselt alt üles. Laske korraks kätel neerude kohal puhata, see mõjub lõdvestavalt. Siis mängige sõrmedega tuharate vahel, päris aeglaselt. Minge õndraluuni välja.

13. Tuharad

Mees teab, et naine meeste seda kehaosa tähele paneb. Ainuüksi sellest piisab mehe fantaasia vallapäästmiseks. Silitage ja masseerige mehe tuharaid! Mees tunneb tugevat erutust, kui puudutate tuharatevahelist joont reie siseküljel munandite läheduses.

14. Reie sisekülg

Nahk on siin peen ja ülitundlik, väga lähedal on mehe põhiline naudingukeskus. Kui silitate sõrmedega, huultega või juustega, suureneb teie armsama kirg.

15. Jalalabad

Vanad hiinlased, jalalaba refleksmassaazhi avastajad, uskusid, et jalalabades peegeldub kogu organism. Ka suguorganid. Tundlikumad osad on varbad ja päkad. Vajutage ja masseerige neid kohti enne, kui pühendute kanna viimasele kolmandikule, mis on seotud mehe kuumima keskusega.